SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE STANOWISKA

Konsultant/ka ds. funduszy UE

EUFC CZ s.r.o. jest firmą konsultingową, która zapewnia klientom wszystkie usługi w zakresie ich projektów dotacyjnych. Tworzymy plany inwestycyjne, przedstawiamy je podmiotom udzielającym dotacji i prowadzimy wszelkie niezbędne sprawy administracyjne. Naszymi klientami są małe i duże, rodzinne, czeskie i międzynarodowe firmy. Zajmujemy się projektami z zakresu badań i rozwoju, energetyki, cyfryzacji, środowiska czy rozwoju działalności gospodarczej.

Chcesz się rozwijać? My już się rozwijamy! Dlatego poszukujemy nowych współpracowników na stanowisko:

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

  • Mamy ugruntowaną pozycję, wieloletnią tradycję, cenne doświadczenie i perspektywę.
  • Nasi klienci pochodzą z różnych branż, więc mamy bardzo zróżnicowaną pracę.
  • Oferujemy długoterminowe zatrudnienie na kreatywnym i ciekawym stanowisku.
  • Posiadamy zaplecze, zapewniamy wszelkie wsparcie swoim współpracownikom, w tym regularne szkolenia.
  • Nie jesteśmy korporacją, jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych współpracowników i rynku.
  • Jesteśmy gotowi uwzględniać Twoje pomysły i wspierać Twoją samorealizację.
  • Pracujemy jako zespół i opieramy się na przyjaznych relacjach.

Jakiej osobowości poszukujemy?

  • Pozytywnie nastawionej osoby z motywacją do pracy i potrzebą rozwoju.
  • Komunikatywnej i empatycznej osobowości z miłym i profesjonalnym usposobieniem.
  • Samodzielnej, starannej i odpowiedzialnej osoby z kreatywnym podejściem i dbałością o szczegóły.
  • Obecnego lub przyszłego profesjonalisty z chęcią uczenia się nowych rzeczy i potrzebą rozwoju swojej osobowości.
  • Możesz być profesjonalistą z doświadczeniem życiowym, ale także absolwentem u progu kariery.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Doradztwo w zakresie dotacji z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych oraz źródeł krajowych.
  • Przygotowanie i ustalanie projektów dotacyjnych, opracowanie wniosku o dofinansowanie oraz biznesplanów.
  • Komunikacja z klientami i samodzielne zarządzanie zleceniami.
  • Współpraca z kluczowym personelem naszych klientów i rozwijanie relacji.
  • Tworzenie analiz dotyczących dotacji.

Jakich umiejętności wymagamy?

  • Wykształcenie wyższe, ukończone studia magisterskie.
  • Doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.
  • Prowadzenie pojazdu, prawo jazdy kategorii B.
  • Orientacja i ewentualne doświadczenie w dziedzinie dotacji.

Informacje o stanowisku:

  • Miejsce pracy: Brno lub Jihlava.
  • Rodzaj stosunku pracy: stałe zatrudnienie, umowa o pracę.
  • Data rozpoczęcia: od zaraz.

Prześlij nam swoją ofertę w formie listu motywacyjnego wraz z ustrukturyzowanym CV i zdjęciem. Z wybranymi kandydatami przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną.

CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANY(-A) OFEROWANYM STANOWISKIEM?

Porozmawiajmy o tym razem.

Zostaw nam swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy.