DETAIL POZÍCIE

Konzultant/ka EÚ fondov

EUFC CZ s.r.o. je poradenská spoločnosť, ktorá klientom zaisťuje všetok servis ich dotačných projektov. Formujeme investičné zámery, obhajujeme ich pred poskytovateľmi dotácií, spracovávame všetku potrebnú administratívu. Našimi klientmi sú malé aj veľké, rodinné, české aj nadnárodné podniky. Zaoberáme sa projektmi vo výskume a vývoji, energetike, digitalizácii, životnom prostredí alebo rozvoji podnikania.

Chcete rásť? My už rastieme! Preto hľadáme nové kolegyne a nových kolegov na pozíciu

Prečo sa k nám prihlásiť?

  • Sme zavedení, máme dlhoročnú tradíciu, cenné skúsenosti aj perspektívu.
  • Naši klienti sú z rozličných odvetví, máme tak veľmi pestrú prácu.
  • Ponúkame dlhodobé pracovné uplatnenie na kreatívnej a zaujímavej pozícii.
  • Máme zázemie, svojim kolegom zaisťujeme všetku podporu vrátane pravidelných školení.
  • Nie sme korporácia, sme pružní a dokážeme rýchlo reagovať na potreby kolegov aj trhu.
  • Sme pripravení načúvať vašim nápadom a podporovať vašu sebarealizáciu.
  • Pracujeme v tíme a zakladáme si na priateľských vzťahoch.

Akú osobnosť hľadáme?

  • Pozitívne naladeného človeka s chuťou do práce a potrebou rozvíjať sa.
  • Komunikatívnu a empatickú osobnosť s príjemným a profesionálnym vystupovaním.
  • Samostatného, dôsledného a zodpovedného jedinca s kreatívnym prístupom a zmyslom pre detail.
  • Súčasného či budúceho profesionála s ochotou učiť sa nové veci a potrebou rozvíjať svoju osobnosť.
  • Môžete byť odborníkom so životnou skúsenosťou, ale tiež absolventom na prahu kariéry.

Aká bude náplň práce?

  • Poradenstvo v oblasti dotácií z Európskych štrukturálnych a investičných fondov aj národných zdrojov.
  • Príprava a nastavenie dotačných projektov, spracovanie žiadostí o podporu a podnikateľských zámerov.
  • Komunikácia s klientmi a samostatné vedenie zákaziek.
  • Spolupráca s kľúčovými pracovníkmi našich klientov a rozvoj vzťahov.
  • Tvorba dotačných analýz.

Aké znalosti požadujeme?

  • VŠ, ukončené magisterské štúdium.
  • Výborné používateľské znalosti MS Office.
  • Znalosť anglického, prípadne iného cudzieho jazyka.
  • Vedenie vozidla, vodičský preukaz skupiny B.
  • Orientácia a prípadne skúsenosti v oblasti dotácií.

Informácie o pozícii:

  • Miesto pracoviska: Brno alebo Jihlava.
  • Typ pracovného vzťahu: trvalý pracovný pomer, pracovná zmluva.
  • Termín nástupu: ihneď.

Zasielajte nám svoje ponuky v podobe motivačného listu spolu so štruktúrovaným životopisom a fotografiou. S vybranými uchádzačmi uskutočníme osobné stretnutie.

MÁTE ZÁUJEM O PONÚKANÚ POZÍCIU?

Preberme to spoločne

Zanechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.